פוסט דוקטורנטים.ות

 • פוסט דוקטורנטים לשנת 2022-2023

  פוסט דוקטורנטים לשנת 2022-2023

 • ד"ר נועה להב אילון
  2021-היום

  I am a historian of philosophy studying texts from the Early Modern period, especially Spinoza. My dissertation was on Spinoza’s theory of love. I am currently continuing my research of the relationship between knowledge and affectivity, and the question of mind- body unity. I am also interested in the roots of Spinoza's theory of love, meaning and attachment and its connection to other Western philosophies of love, most notably Plato’s.

  Office
  211
  דוא"ל
  nlayalon@campus.technion.ac.il

  ד"ר נועה להב אילון

  2021-היום
 • אוסבלדו
  ד"ר אוסבאלדו אוטוביאני
  2022-היום

  תחומי העניין: היסטוריה של הפילוסופיה והמדע המודרניים המוקדמים. ד"ר אוסבאלדו אוטוביאני קיבל את הדוקטורט שלו ב-Scuola Normale Superiore של פיזה (איטליה) בשנת 2018. למד פילוסופיה באוניברסיטת פיזה, וב-St. John's College, אוקספורד (כסטודנט אורח בשנים 2014-15). לאחר השלמת הדוקטורט, הוא זכה בתפקיד פוסט-דוקטורט באוניברסיטת מינסטר וב-Leibniz Forschungsstelle בשנת 2019, ולאחר מכן בפוסט דוקטורט לשנתיים באוניברסיטת מילאנו עד קיץ 2022. ד"ר אוסבאלדו אוטוביאני פרסם מאמרים על התיאוריה המודאלית של קאנט ומספר היבטים של הפילוסופיה של לייבניץ, כולל מהדורה ותרגום של כמה מכתבי היד של לייבניץ שלא פורסמו. כעת הוא עובד על המהדורה והתרגום של כתבי לייבניץ על המטאפיזיקה של האינסוף (עם ריצ'רד ט.ו. ארתור), בהוצאת אוניברסיטת אוקספורד. בנוסף הוא מתכנן לכתוב ספר על תורת הקיום של לייבניץ ועל התפתחות המטאפיזיקה שלו לגבי עולמות אפשריים.

  דוא"ל
  osvaldoot@campus.technion.ac.il
  אתר אישי
  כנסו לאתר האישי שלי

  ד"ר אוסבאלדו אוטוביאני

  2022-היום
 • יואב בירך
  ד"ר יואב בירך ברק
  2022-היום

  תחום המחקר של יואב הוא היסטוריה ופילוסופיה של המדעים והרעיונות. עבודת הדוקטורט שלו התמקדה בהיסטוריה של מושג ההרמוניה באירופה, החל מהיווסדותו של מדע ההרמוניה ביוון העתיקה ועד למאה ה – 18. מחקרו של יואב בטכניון יתמקד בעבודתו המתמטית והטכנולוגית של הויגנס בתחום מדידת הזמן והשפעתה על הפילוסופיה והמתמטיקה של לייבניץ תלמידו.

  דוא"ל
  yoavbe@campus.technion.ac.il

  ד"ר יואב בירך ברק

  2022-היום
 • ד"ר יונתן נחנסון
  2022-היום

  ד"ר יונתן נחנסון הוא פילוסוף של מדעי המוח והזיכרון.
  ד"ר נחנסון חוקר כיצד מושג הזיכרון ממלא תפקיד הסברי במדעי המוח וכיצד ניתן  להבין את מקומו של הזיכרון בארכיטקטורה הקוגניטיבית שלנו.
  כמו כן הוא מתעניין בקשרים בין למידה, מיומנות ואוטומטיות.

  דוא"ל
  jonathan.na@campus.technion.ac.il

  ד"ר יונתן נחנסון

  2022-היום
 • ד"ר כריסטיאן בק
  2023-היום

  I am a mathematical physicist with a focus on foundational and philosophical questions. My main expertise lies in relativistic quantum theory, on which I have also published the book “Local Quantum Measurement and Relativity” (Springer, 2021). I received both my diploma in physics and my PhD in mathematics at the University of Munich (LMU).

  My particular research interests are:

  Life, foundations of quantum mechanics, foundations of relativity, relativistic quantum theory, quantum nonlocality and relativity, the Dirac Sea picture, the nontrivial vacuum of quantum field theory, localization in quantum field theory, foundations of statistical physics, ontology in physics, Bohmian mechanics, the possibility of mathematical reasoning, the mind-body problem.

  דוא"ל
  Christian_Beck@posteo.de

  ד"ר כריסטיאן בק

  2023-היום
 • ד"ר קטרינה סקציה
  2023-היום

  קטרינה הנה פוסט-דוקטורנטית במחלקה ללימודים הומניסטיים ואמנויות בטכניון. היא סיימה תואר ראשון B.A. בפילוסופיה של המדעים, ותואר שני M.A. בלימודי שפות באוניברסיטת מילאנו שבאיטליה. במהלך עבודתה כתלמידת מחקר בלימודי הדוקטורט, קטרינה התמקדה בתפקידו של ההומור במופעי סטנד-אפ ככלי לניתוח שפתי – זאת במסגרת תוכנית ADARR  (Discourse Analysis, Argumentation, and Rhetoric) שבאוניברסיטת תל אביב. תפיסת החקר הבינתחומית מהווה עבורה ממד חשוב ומרכזי, ובימים אלה היא עובדת על מחקר מקורי העוסק בניתוח הומור וורבלי בשיח פיזיקת הקוונטים.

  דוא"ל
  caterinas@campus.technion.ac.il

  ד"ר קטרינה סקציה

  2023-היום
 • פוסט דוקטורנטים לשנת 2021-2022

  פוסט דוקטורנטים לשנת 2021-2022

 • ד"ר לוטם אלבר-דורוז'קו
  2021-2022

  ד"ר לוטם אלבר דורוז'קו היא עמיתת פוסט-דוקטורט במחלקה ללימודים הומניסטיים ואמנויות בטכניון. הדוקטורט שלה נעשה במעבדה של פרופ' לוינשטיין לקבלת החלטות, במרכז ELSC לחישוביות עצבית, באוניברסיטה העברית בירושלים. היא חקרה מודלים של למידת חיזוק מנקודות המבט של מדעי המוח, התנהגות ופילוסופיה. היא ניתחה מודלים שונים המוצעים ללמידת חיזוק, בחנה כיצד הם מתקשרים לפעילות מוחית וגילתה שהקשר בין חישוב ופעילות מוחית מורכב משנהוג להאמין.

  Office
  112
  דוא"ל
  lotem.elber@campus.technion.ac.il
  אתר אישי
  כנסו לאתר האישי שלי
  שעות קבלה

  ד"ר לוטם אלבר-דורוז'קו

  2021-2022
 • ד"ר אורי ערן
  2021-2022

  ד"ר אורי ערן הוא פוסט-דוקטורט ועמית הוראה במחלקה ללימודים הומניסטיים ואמנויות.

  תחום התמחותו הוא מוסר ורגשות בפילוסופיה של עמנואל קאנט. בנוסף, הוא מתעניין במוסר ובפסיכולוגיה של המוסר, בתיאוריות עכשוויות של רגשות, ובהיבטים אתיים של טכנולוגיות חדשות.

  דוא"ל
  urieran82@gmail.com
  אתר אישי
  כנסו לאתר האישי שלי
  שעות קבלה

  ד"ר אורי ערן

  2021-2022